Zmierili ste sa s tým, že už nikdy nezhodíte nadbytočné kilá? Ešte to nevzdávajte a vyskúšajte eSlim®

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Rýchla doba, stres, nedostatok času na kvalitné jedlo, ale aj minimum pohybu oproti minulosti. To všetko sú faktory, ktoré prispievajú k zvýšeniu výskytu nadváhy a obezity.
Vyskúšali ste ďalšiu diétu, no po pár týždňoch je znova všetko po starom, alebo máte dokonca o nejaké to kilo navyše? Začali ste sa už pomaly zmierovať s tým, že nič vám nepomôže a dokonca ste si už pozerali o číslo väčšie oblečenie? Počkajte ešte, nevzdávajte to. Na trh totiž prichádza eSlim®!

 

Chudnutie nie je jednorazová záležitosť

Každý, kto už vyskúšal chudnutie na svojej vlastnej koži, si možno všimol zaujímavý fenomén. Či už ide o rozličné diéty, programy na cvičenie alebo prípravky na spaľovanie tukov, všetky tieto postupy majú spoločnú krátkodobosť.

Tento „omyl“ je spôsobený zámerne, ide totiž o to, aby ste boli nútení stále skúšať nové veci a neustále míňať drahocenný čas aj energiu.

Chudnutie však nie je nič jednorazové, ide o dlhodobú záležitosť. Dokonca, chudnutie by ani nemalo byť cieľom. Cieľom by malo byť zdravé trávenie, zdravá životospráva a podpora metabolizmu. Zníženie hmotnosti potom príde automaticky a prirodzene, bude skôr výsledkom iných cieľov, nie jedinou a krátkodobou konečnou stanicou.

chudnutie diéta eslim

 

eSlim® špeciálne navrhnutý pre zníženie hmotnosti

Presne tento mechanizmus pôsobenia a účinkov ponúka nový prípravok značky eSlim®. Ten v sebe spája bylinné výťažky, aminokyseliny a niektoré extrakty či látky prírodného charakteru, ktorých cieľom je zlepšenie metabolizmu a spaľovania tukov.

Vďaka obsahu divého pomaranču a kofeínu prichádza k zrýchleniu metabolizmu, čo vhodne dopĺňa podpora spaľovania tukov zo strany L-Karnitínu alebo extraktu z chilli korenia.

eSlim® podporuje aj zníženie chuti do jedla a reguláciu pocitu hladu a to vďaka obsahu zeleného čaju. Všetky tieto čiastkové vplyvy vytvárajú komplexný účinok na zníženie hmotnosti a to bez akýchkoľvek chemikálií, škodlivých stabilizátorov alebo nekvalitných umelých náhrad v zložení.

 

Nielen tabletky, ale aj niektoré režimové opatrenia

eSlim® je možné užívať dlhodobo, najdôležitejšia je pravidelnosť dávkovania každý deň. Tabletky však zázrak na počkanie nespravia, musíte ich užívať aj niekoľko mesiacov.

Okrem toho, aby ste posilnili ich účinnosť, by ste mali skúsiť aj viaceré režimové zmeny a opatrenia. Ich cieľom nie je ani tak primárne schudnúť čo najviac kilogramov, ale skôr žiť zdravšie a to tak z pohľadu jedálnička, ako aj životného štýlu.

Na strane vstupu potravín sa snažte vyhýbať mastným, tučným, sladeným a presoleným jedlám. Nezabúdajte na dostatok zeleniny a orechov, pomáhajú na trávenie a majú užitočné minerály a vitamíny. Na strane výstupu je dobre podporiť metabolizmus a spaľovanie pravidelným pohybom, ideálne chôdzou, ktorá je najprirodzenejšia.

výživové doplnky tobolkyPrečítajte si tiež
Výživové doplnky a chudnutie. Mýty a pravdy.

 

Chcete vedieť viac?

eSlim® je určený na pravidelné a dlhodobé dávkovanie, prvé výsledky by sa mali prejaviť už v druhom mesiaci užívania. Vzhľadom na zloženie a charakter účinných látok sa nemusíte obávať žiadnych vážnejších vedľajších účinkov a ani kontraindikácií, užívanie je teda bezproblémové.

Tabletky si viete kúpiť voľne, bez predpisu, ale nemusíte sa obávať o ich kvalitu. Majú certifikáciu Úradu verejného zdravotníctva a za sebou viacero testov či skúšok.

eSlim® si viete objednať priamo z oficiálneho eshopu www.eslim.sk, kde máte záruku originality, najnižšej ceny a dokonca aj garanciu vrátanie peňazí v prípade nespokojnosti s účinkami. Nájdete tu odpovede aj na ďalšie otázky a čo je najdôležitejšie: nájdete tu aj nádej, že to nemusíte s vašim chudnutím ešte úplne vzdať.

— PR článok —
Foto: eslim.sk, stocksnap.io


Zdielať

About Author

Komentáre sú uzavreté.