SÚŤAŽ o 3 MARK prírodné kozmetické balíčky

Pinterest LinkedIn Tumblr +

„Volám sa MARK a chcem s tebou spojiť príjemné s užitočným. Budem ťa hýčkať, starať sa o teba a po ťažkom dni pohladím tvoje telo a dušu. Tak poďme na to! Zober ma so sebou do vane alebo sprchy…“
Dámy, odolali by ste? 🙂 Takto originálne sa predstavuje prírodný kávový píling Coffee Chocolate pod značkou MARK.

Že ešte nepoznáte značku MARK face and body?
Nuž, ak ste ju ešte nevyskúšali, teraz máte jedinečnú možnosť – máme pre vás 3 skvelé balíčky, v ktorých nájdete rôzne produkty pre vašu krajšiu a zdravšiu pokožku, vlasy, či problematickú pleť na tvári. Všetky sme vyskúšali a opísali nižšie – naozaj výborná kozmetika. Kvalitná a prírodná, ktorú môžete používať pri každodennej starostlivosti. (Výhercov súťaže nájdete nižšie.)
A čo je plus – ide o laboratórne schválené a certifikované produkty, ktoré nie sú testované na zvieratách.
MARK kozmetiku vyskúšali už mnohé známe tváre aj beauty blogerky, napríklad Barbora Rakovská, LucyPug, Kristína Tormová-predtým-Farkašová, či LUCID Style.

kozmetika Mark scrub celebrity

 

A propos, MARK face and body nájdete aj na veľtrhu krásy Interbeauty, ktorý sa bude konať 4. až 6.októbra v bratislavskej Inchebe, tak sa určite zastavte a otestujte niektoré ich vecičky. Pozrite si, čo vás čaká na Interbeauty 2018.
A teraz poďme nazrieť do balíčkov, ktoré máme pre vás pripravené. Nižšie potom nájdete formulár, v ktorom stačí odpovedať na jedinú našu otázku a ste v hre. O dva balíčky súťažíme na našom FB profile, o jeden balíček na našom Instagrame. Ak ste fanúšikom tma aj tam, máte trojnásobnú šancu 🙂

 

kozemtický balíček MARK1.MARK balíček
MARK Rosemary hair mask je výživná maska na vlasy s rozmarínom, argánovým olejom a pantenolom. Podporuje rast vlasov, pomáha predchádzať vypadávaniu a šediveniu.
Shower pudding Orange & Coffee je mimoriadne obľúbený sprchový puding s pomarančovo-kávovou arómou. Výborne pokožku hydratuje, upokojuje, čistí a dodáva zároveň vitamíny.

 

kzemtický balíček MARK2.MARK balíček
MARK mydlo s aktívnym uhlím je prírodné a ručne vyrábané mydlo na čistenie problematickej pleti. Viaže na seba nečistoty, toxíny a nadbytočný kožný maz. Uvoľňuje upchaté póry.
MARK face water Neroli je organická pleťová voda na čistenie a hydratáciu pleti. 100% čistá prírodná voda z pomarančového kvetu má čistiace, antibakteriálne a protizápalové účinky. Upokojuje.
Shower pudding Orange & Coffee je mimoriadne obľúbený sprchový puding s pomarančovo-kávovou arómou. Výborne pokožku hydratuje, upokojuje, čistí a dodáva zároveň vitamíny.

 

MARK kozmetické balíčky3.MARK balíček
MARK Coffee Chocolate je prírodný kávový píling na telo aj tvár s vôňou tmavej čokolády. Hydratuje, vyživuje, zbavuje pleť suchých miest a je vhodný pri kožných nedokonalostiach. Náš favorit 🙂
Shower pudding Orange & Coffee je mimoriadne obľúbený sprchový puding s pomarančovo-kávovou arómou. Výborne pokožku hydratuje, upokojuje, čistí a dodáva zároveň vitamíny.

 

Pozrite si všetky produkty
MARK Scrub.

mark face and body kozmetika


3 výhercovia súťaže

Boli sme zvedaví, aké kozmetické prípravky používate, pokojne ste mohli písať aj značky a najčastejšie to bola Nivea, Avon, FA, AXE, ale tiež Mark face and body. Skvelé, že poznáte túto značku kvalitnej prírodnej kozmetiky a rozhodli sme sa odmeniť tieto 3 dámy:
Michaela Horváthová, Simona Hnatová a Marcelka Osuská.
Dámy, blahoželáme a nech vám padne na úžitok.

Súťaž o 3 kozmetické balíčky


Zdielať

About Author

Dana Bunová

Mám dlhoročné skúsenosti v marketingu na strane klienta, ako aj s prácou v reklamných agentúrach. Píšem o rôznych témach, oblastiach, ale najmä pre ženy.

Komentáre sú uzavreté.