Jesenná turistika s rodinou: Nemali by vám chýbať smart hodinky!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Milujete prechádzky po kopcoch a spoznávanie Slovenska patrí na zoznam vašich obľúbených činností? Zadovážte si smart hodinky, ktoré premenia každú vašu túru na ozajstný zážitok.

 

Vydarená jesenná turistika

Jar, leto a sčasti i jeseň sú ročnými obdobiami, počas ktorých mnohí z nás príjemné teploty využijú na na športové vyžitie. Ak sa chystáte s rodinou za zážitkami, dokonalými spoločníkmi sa pre vás môžu stať aj smart hodinky. Okrem toho, že sa s nimi budete cítiť bezpečnejšie, umožnia vám zistiť aj množstvo zaujímavostí o vašich športových výkonoch.

Široký výber modelov CARNEO vám umožní vybrať si tie správne hodinky pre vás. Či už hľadáte smart hodinky dámske alebo smart hodinky pánske, na trhu nájdete naozaj mnoho druhov. Jednotlivé modely sa nelíšia iba dizajnovo, ale aj množstvom funkcií, ktoré ponúkajú.

smart hodinky carneo g cross platinum

 

S čím všetkým smart hodinky pomôžu?

Hoci turistika nepatrí k najťažším disciplínam, je dobré mať počas nej hodinky, na ktoré sa budete môcť spoľahnúť a dozviete sa čo-to aj o samotnej aktivite a vašom výkone. Značka CARNEO je mimoriadne vhodným adeptom na turistiku, pretože spĺňa všetky dôležité atribúty, ktoré sa počas turistiky oplatí sledovať.

Spoľahlivosť a dlhá výdrž batérie patria jednoznačne k nim. To však nie je všetko, čo smart hodinky ponúkajú. Skvelé napríklad je, že inteligentné hodinky dokážu v prípade potreby lokalizovať zraneného. Ponúkajú tiež športové funkcie ako meranie frekvencie tepu, krokomer, oxymeter, teplomer a zmapujú takmer všetko, čo sa týka vašich životných funkcií.
Ak chcete zostať v spojení so svetom, oceníte notifikácie prichádzajúcich hovorov, SMS, správ zo sociálnych sietí a aplikácií.

Smart hodinky CARNEO sa vám zídu nielen pri turistike, ale aj v bežnom živote. Vybrať si môžete z množstva rôznych dizajnov, ak hľadáte zaujímavé a nadčasové smart hodinky dámske. Veľa možností ponúkajú aj smart hodinky pánske – na svoje si prídu milovníci športovej elegancie i minimalizmu.

— PR článok —
Foto: CARNEO.sk


Zdielať

About Author

Komentáre sú uzavreté.