Nájdite vnútorný pokoj a zbavte sa stresu! (SÚŤAŽ)

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Odštartovali ste nový rok tak ako ste naozaj chceli?
Možno ste si sľúbili, že budete venovať viac času svojim najbližším. Že to nebudete v práci preháňať, nebudete si ju brať domov a nebudete sa toľko stresovať. Že si nájdete čas na svoje hobby a budete si viac vychutnávať každodenné maličkosti.
Presne také by mali byť naše predsavzatia. A my vám v tom poradíme a pomôžeme. Dáme vám tipy, ako nájsť vnútorný pokoj a zbaviť sa stresu s duchovným poradcom a spisovateľom, ktorý sa už vyše 20 rokov venuje duchovným náukam. O pár dní bude mať v Bratislave jedinú prednášku a my máme pre vás 10 vstupeniek.

 

Pritiahnite si zázraky

Cez seba zmením tebaČeský spisovateľ a osobný poradca Jan Menděl tvrdí, že afirmácie sú veľmi využívanou a účinnou technikou, ako naprogramovať svoju myseľ. Ako sa zbaviť negatívnych myšlienok a pritiahnuť tie optimistické – napísal o tom niekoľko úspešných kníh.
„Aby sa v tvojom živote mohli udiať zázraky, musíš sa prestať snažiť mať všetko pod kontrolou a dať im priestor, aby sa vôbec udiali,“ píše vo svojej najúspešnejšej knihe Afirmace.
Podľa Menděla sa musíme mať v prvom rade radi, pretože len tak vyžarujeme zvláštne sympatie, ktoré druhých inštinktívne priťahujú.
„Nesnažte sa však byť niekým iným. Vaša energia vás aj tak prezradí,“ dodáva vo svojej novej knihe Cez seba zmením teba.

 

 

Vystúpte von zo šialeného sveta

A o tom, ako nájsť pokoj, pohodu, striasť zo seba stres a užívať si život bude Jan Menděl hovoriť aj na jedinej slovenskej prednáške v sobotu 19.januára. Dve hodiny duchovných tipov v Bratislave. „Budeme hovoriť o tom, ako žiť v tomto svete, nezblázniť sa a naučiť sa čaro duchovného života,“ približuje sympatický Honzo.
Prečítajte si viac o prednáške Cesta von zo šialeného sveta, na ktorej sa naučíte:

  • ako sa zbaviť stresu a napätia
  • ako nájsť rovnováhu a pokoj v duši
  • ako spomaliť a vychutnávať si život
  • ako potlačiť negatívne pocity
  • ako si zlepšiť duševné i fyzické zdravie

“Naozaj sa dá naučiť žiť šťastne aj v tomto šialenom svete,” tvrdí Jan Menděl. “Stačí zmeniť spôsob, akým premýšľame a reagujeme na veci, udalosti a ľudí. Musíme sa raz a navždy psychicky vymaniť z nezmyselných bariér materializmu a pochopiť, že sme duchovné bytosti, ktoré žijú svetský život. A nie naopak.”
Podľa neho sa musíme naučiť pracovať so svojimi myšlienkami, pretože od stavu mysle sa odvíjajú všetky ostatné oblasti nášho života.

Zaznačte si túto udalosť na Facebooku.
Jan Menděl je medzinárodne akceptovaný, prednášal napríklad na ezoterickom festivale Allfest 2018. Jeho prácu si už všimla aj vplyvná medzinárodná duchovná organizácia Peace Revolution.

cesta von zo šialeného sveta

 

HRAJTE o 5×2 vstupenky

Ak vám teda záleží na svojom zdraví a chcete žiť lepšie, pokojnejšie, bez stresu – príďte na prednášku Cesta von zo šialeného sveta. Rozhodne to budú inšpirujúce dve hodiny.
LepšíDeň.sk odmení 5 z vás – každý dostane po 2 vstupenky na túto jedinú bratislavskú prednášku Jana Menděla.
Stačí pod súťažným postom na našom Facebooku napísať, čo vás dokáže dostať do pohody? Ako sa zbavujete stresu a napätia? Kto alebo čo vám vie priniesť vnútorný pokoj?
Vo štvrtok 10.januára sa dozviete 5 výhercov, ktorí získajú po 2 vstupenky na prednášku Cesta von zo šialeného sveta. Tá sa koná v sobotu 19.1. o 10:30 v Stredisku kultúry na Vajnorskej 21.

cesta von zo šialeného svetaPrečítajte si tiež
10 tipov, ako sa dostať von zo šialeného sveta.

 

 

 


Zdielať

About Author

Milan Buno

Vyše 20 rokov píšem texty a články. Vymýšľam slogany a pripravujem zadania na webstránky. Robil som moderátora v Slovenskom rozhlase, Twiste a Rádiu Okey. Redaktora v Slovenskej televízii. Písal som pre SME, Hospodárske noviny a časopisy ako Markíza, Zdravie, Život ai.

Komentáre sú uzavreté.