Profesionálna starostlivosť z pohodlia domova? Žiadny problém s jedinečnou značkou SkinTra

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Povedomie o domácej starostlivosti z roka na rok rastie. V tejto oblasti sa vzdelávame, testujeme a objavujeme rôzne riešenia a kroky starostlivosti, aby sme našej pleti dali to, čo najviac potrebuje. Značka SkinTra vychádza v ústrety ženám aj mužom tým, že ukazuje, že „wow“ efekt môžeme dosiahnuť aj v súkromí našej kúpeľne. A to vďaka pravidelnému používaniu a účinnosti vybraných produktov.

 

Nová dimenzia profesionálnej starostlivosti o pleť v pohodlí domova

SkinTra je poľská značka, ktorú nájdete na e-shope COSIBELLA. Vytvoril ju tím odborníkov a kozmetológov. Vznikla ako reakcia na potreby zákazníkov, ktorí sa na nás často obracajú so svojimi problémami. Pokiaľ aj Vy hľadáte vysoko aktívnu kozmetiku, ktorá sa o Vašu pleť profesionálne postará – SkinTra je tu pre Vás. Základnou prioritou pre tvorcov tejto značky bolo používať v maximálnej možnej miere prírodné ingrediencie pri zachovaní rozumnej ceny. A výsledok? USPELI!

Niekedy je menej viac

Rad SkinTra nie je o desiatkach rôznych produktov, z ktorých je ťažké vybrať si niečo pre seba. Momentálne sa skladá z ôsmich fantastických kozmetických prípravkov. Spoznajte tie, ktoré zákazníci milujú najviac!

skintra

 

pleť ikona maskaCeloročné tonikum a kyselinový peeling

,,Destructor” má protizápalové vlastnosti a minimalizuje aktívne akné. Pokiaľ si myslíte, že Vaša pleť má nejednotný tón alebo je mdlá, vyskytujú sa na nej čierne bodky a vyrážky, potom máte svoj MUST HAVE! Tento produkt Vás možno prekvapí. Poskytuje viditeľné účinky z pohodlia domova už po prvom použití.

 

pleť ikona maskaPrebiotické ošetrujúce tonikum

„Everything what your skin will love“ je produkt s ľahkou krémovou konzistenciou, ktorý vzbudzuje záujem svojou multifunkčnosťou. Môžete ho používať ako tonikum, ktoré obnovuje správne pH pokožky, ako krém, ktorý zjemňuje, vyhladzuje a zosvetľuje pigmentové škvrny alebo ako sérum, ktoré podporí účinky Vášho krému.

riviver skintra

 

pleť ikona maskaSérum s vitamínom C a kyselinou ferulovou

„Light your skin“ obsahuje 20% vitamínu C vo forme kyseliny askorbovej, ktorá prispieva k zlepšeniu tónu pleti, rozjasňuje, bojuje proti voľným radikálom, spomaľuje proces starnutia, má antioxidačné účinky a protizápalové vlastnosti.

 

pleť ikona maskaPrebiotický výživný krém 

,,Let your skin feed on” je skvelý produkt, ktorý fyziologickým a aktívnym spôsobom hĺbkovo hydratuje a regeneruje pokožku. Obsiahnuté zložky dopĺňajú nedostatky, ktoré spôsobujú dlhodobú sa alebo dočasnú suchosť pleti, zaisťujú dostatočnú úroveň hydratácie a zabraňujú opakovanému vysúšaniu.

let your skin feed on skintra

 

pleť ikona maskaSérum s retinalom

,,Liquid happiness” je ideálne, ak chcete bojovať proti strate pružnosti, pupienkom a nedokonalostiam alebo pigmentovým škvrnám. Vyskúšajte toto sérum s najaktívnejším derivátom kyseliny retinovej dostupným na kozmetickom trhu, teda retinalom, ktorý je viac ako 11x silnejší ako retinol.

liquid happiness skintra

 

V súlade s prírodou

SkinTra vie, že najúčinnejšie aktívne zložky, ktoré je možné vytvoriť iba v laboratóriu, pochádzajú z prírody. Preto spoločnosť podporuje nadáciu “Les navždy”, ktorá sa zaoberá výsadbou nových lesov. Čo to znamená? Za každý predaný kozmetický produkt SkinTra nadácia zasadí pol štvorcového metra lesa.
Produkty SkinTra sú balené v ekologických fľaštičkách, ktoré nie sú navyše opatrené žiadnym papierovým ani plastovým obalom. Všetky štítky s dôležitými informáciami sú vytlačené na ekologickom papieri.

Let your skin be grateful!

liquid happiness skintra

— PR článok —
Foto: Cosibella


Zdielať

About Author

Komentáre sú uzavreté.