Čerpacie stanice Shell lákajú na vynovený vernostný program

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Spoločnosť SHELL Slovakia, s.r.o., predstavila vynovený vernostný program, ktorý motoristom uľahčí cestovanie. Členovia vernostného programu Shell ClubSmart si od jesene môžu užívať nové výhody, medzi nimi aj asistenčné služby pre členov či digitálnu kartu.

 

Vernostný program

Vernostný program spoločnosti Shell prešiel veľkými zmenami. Novinky zahŕňajú asistenčné služby pre členov, možnosť vymeniť body za zľavu pri platení, nové partnerské spolupráce či digitálnu kartu. Vynovený program Shell ClubSmart odzrkadľuje výrazné zmeny v zákazníckom správaní.

„V roku 1998 sme na Slovensku predstavili vernostný program Shell ClubSmart, ktorý bol prvý na trhu čerpacích staníc. V tom období zákazníci radi vyberali odmeny z rozsiahleho katalógu. Stále viac však uprednostňujú možnosť rýchlo využiť
body priamo na stanici. Aj z našich prieskumov vidíme, že zákazníci hľadajú jednoduché a zrozumiteľné vernostné programy s atraktívnymi odmenami. Preto dnes predstavujeme exkluzívne partnerstvá a zaujímavé novinky,“ hovorí Peter Szabo, manažér vernostného programu Shell ClubSmart pre strednú a východnú Európu.

Shell zástupcovia firmyZľava: Peter Szabo, Eva Belák Heberová a Jan Čapský.

 

Asistenčné služby pre členov

Vďaka asistenčným službám môžu vodiči požiadať o pomoc v situáciách, v ktorých by si sami možno nevedeli poradiť.
O aké situácie ide?

• poškodená pneumatika
• načerpanie nesprávneho paliva
• nedostatok paliva
• vybitá batéria
• právne poradenstvo

Kontakt na asistenčnú službu: +421 233 002 503

Podmienky pre využitia sú veľmi jednoduché. Vzťahujú sa na vozidlá a motocykle do 3,5 tony. Oprávnenie využívať asistenčné služby pre členov má každý, kto vlastní vernostnú kartu, má vytvorený účet na Shell Online a v predchádzajúcom mesiaci uskutočnil transakciu v hodnote aspoň jedného bodu Shell ClubSmart na stanici. Asistenčné služby pre členov poskytuje Shell prostredníctvom exkluzívneho partnera Allianz Assistance.

shell vynovený vernostný program

 

Digitálna karta a zľava na nákup

Po novom môžu mať vodiči vernostnú kartu aj v mobile, čím si udržia všetky výhody doslova poruke a nemusia sa báť, ak si kartu zabudnú doma.
Ďalšou novinkou je rozšírenie doposiaľ najobľúbenejšej odmeny – možnosti vymeniť vernostné body za zľavu za palivo. Odteraz je možné nazbierané body vymeniť tiež za zľavu na tovar obchodu čerpacej stanice alebo služby.

  • za 100 Shell ClubSmart bodov zákazník získa zľavu 50 centov

Súčasťou programu naďalej ostávajú rôzne atraktívne odmeny, ktoré zákazníci nájdu v sezónnej limitovanej ponuke priamo na čerpacej stanici. Tam si ich môžu pozrieť a získať ich za svoje body.

 

Nové partnerské spolupráce

Samotné zbieranie bodov je odteraz ešte rýchlejšie vďaka spolupráci s novými partnermi, ktorí ponúkajú služby spojené s cestovaním. Sú nimi Booking.com a Rentalcars.com. Zákazník môže získať vernostné body na svoj účet za každé požičanie auta prostredníctvom Rentalcars.com a za každú rezerváciu ubytovania prostredníctvom Booking.com, ak sa na dané stránky preklikne cez špeciálny odkaz uvedený na stránke vernostného programu Shell ClubSmart.

SHELL Slovakia
Spoločnosť SHELL Slovakia, s.r.o. reprezentuje v Slovenskej republike záujmy materskej spoločnosti Royal Dutch Shell plc. Prevádzkuje rozsiahlu sieť čerpacích staníc po celom území Slovenska a ponúka medzinárodné palivové karty Shell.
Divízia Shell Aviation dodáva letecké palivo pre medzinárodné letisko v Bratislave a prostredníctvom divízie Shell Energy Europe ponúka dodávky zemného plynu na veľkoobchodnom trhu.
Viac informácií ponúka Shell.sk.

čerpacia stanica Shell

— PR článok—

 


Zdielať

About Author

Komentáre sú uzavreté.