Slnko, letný drink, pohoda, more a pláž v Chorvátsku

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Od chvíle, keď ju vyzdvihol v hoteli, s ním úplne otvorene a nehanebne flirtovala, čo bola vážne úľava. Keď po ňu išiel, na poslednú chvíľu ho zachvátila panika. O čom sa s ňou bude, preboha, celý večer rozprávať?
Nemusel si robiť starosti…

Pláž v Chorvátsku je najnovšia kniha z úspešnej série Romantické úteky od Julie Caplinovej.
Čaká na vás príbeh plný chutí, vôní a tej pravej lásky, vďaka ktorému pochopíte, že partner, ktorého ste si vysnívali, môže byť nakoniec na míle vzdialený od toho, ktorý sa k vám skutočne hodí…

 

Pláž v Chorvátsku

Pláž v Chorvátsku Julie CaplinMaddie je príjemná tridsiatnička, ktorá miluje umenie a chce sa presadiť ako výtvarníčka. Zatiaľ nemala šťastie, nemá peniaze nazvyš a tak prijme ponuku na letnú brigádu, ktorú jej dohodila kamarátka Nina: bude pracovať ako hosteska na luxusnej jachte v Chorvátsku. Na jachte sa bude plaviť partia šiestich priateľov z módnej brandže, vrátane Nicka, brata jej kamošky Niny.
Nick je síce obyčajný chlapík, pochádza z farmárskej rodiny, no práve chodí s modelkou Tarou, s ktorou sa zoznámil počas fotenia na ich farme.

Maddie sa snaží ukázať v čo najlepšom svetle, vychádza v ústrety rozmaznaným hosťom, chystá im jedlo, nakupuje na lokálnych trhoch, upratuje kajuty…
No arogantná Tara jej to veľmi neuľahčuje. Medzi Tarou a Nickom to začína škrípať, začínajú sa prejavovať rozdiely, obaja pochádzajú z iných planét a proste sa k sebe nehodia…

O Maddie sa zaujíma jeden z hostí, krásny a bohatý Simon, ktorému sa páči jej výtvarný talent…a tiež jej oblejšie tvary, kvôli ktorým si už musela vypočuť nejednu poznámku. Zároveň si však Maddie uvedomuje, že ju to čoraz viac ťahá k Nickovi…

 

Správna letná oddychovka

Pláž v Chorvátsku je naozaj príjemná oddychovka, ktorá vás vezme na krásne s slnečné pláže v Chorvátsku. Akurátna dávka romantiky, autentické opisy prostredia, takže miestami máte pocit, že ste naozaj na jachte vo vodách Jadranu 🙂 V tom je Julie Caplin skvelá – má tie destinácie precestované a vie ich sprostredkovať pútavým spôsobom.

Séria Romantické úteky je ideálna úniková literatúra. Mali ste ťažký deň v práci, či v škole? Nedarilo sa vám? Škrípu vám vzťahy? Máte plno povinností?
Vezmite do ruky niektorú z Caplinovej príbehov a nechajte sa unášať. Na Island, do Paríža, Brooklynu, či Švajčiarska. Tento diel v Chorvátsku je perfektná letná lahôdka, ostrovy Hvar a Brač, romantika, vánok a hrejivé slnečné lúče, priezračná voda…no skúste odolať 🙂

Pláž v Chorvátsku Julie Caplin

 

Julie Caplinová

Je závislá od cestovania a dobrého jedla. Neustále sa snaží objaviť ten najlepší džin, a dokonca aj svoju prvú knihu napísala vo chvíľkach medzi ochutnávkami tohto nápoja, ktorému sa hovorí aj „holandská guráž“.

Ako PR riaditeľka sa dlhé roky potulovala po Európe a sprevádzala tých najlepších gastronovinárov na press tripy, aby ochutnali gastronomické pochúťky v najrôznejších mestách Talianska, Francúzska, Belgicka, Španielska, Dánska a Švajčiarska. Tieto cesty sa stali pre ňu neskôr inšpiráciou na napísanie úspešnej série Romantické úteky, ktorú odštartovala Kaviareň v Kodani. Nasledovali Pekáreň v Brooklyne, Cukráreň v Paríži. a Hotelík na Islande.

Prečítajte si EXKLUZÍVNY rozhovor s Julie Caplinovou na SkveléKnihy.sk.

Pláž v Chorvátsku Julie Caplin

Foto: Grada, LepšíDeň.sk


Zdielať

About Author

Milan Buno

Vyše 20 rokov píšem texty a články. Vymýšľam slogany a pripravujem zadania na webstránky. Robil som moderátora v Slovenskom rozhlase, Twiste a Rádiu Okey. Redaktora v Slovenskej televízii. Písal som pre SME, Hospodárske noviny a časopisy ako Markíza, Zdravie, Život ai.

Komentáre sú uzavreté.