Zdravšie vlasy vďaka sile bylín. Vyskúšajte tieto prípravky

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Tradičná značka ALPA má vo svojom sortimente okrem iných, aj líniu produktov určenú pre starostlivosť o vlasy s názvom LUNA. Značka Luna nie je žiadna novinka. Na trhu je už niekoľko desaťročí, no v týchto dňoch prešla príjemným redizajnom obalov.

A tak, ako jej  názov naznačuje, práve Luna – mesiac je ten element, ktorý ovplyvňuje aj kvalitu našich vlasov. Lunárny kalendár je plný rád a tipov, v ktoré dni je vhodné vlasy strihať, farbiť, nanášať výživné masky, a v ktoré naopak nie. Skúste si to odsledovať.

 

Bylinky pre zdravšie vlasy

Pokiaľ cítite, že vaše vlasy sú ako bez života, viac padajú a stratili lesk, vyskúšajte silu byliniek. Dokážu vrátiť vlasom zdravie. Už naše mamy a staré mamy používali domáce výluhy z bylín na podporu vlasov. Najčastejšie to boli žihľava, rumanček, breza či koreň lopúcha.
Kolekcia vlasovej kozmetiky Luna obsahuje bylinné šampóny a ako doplnok v starostlivosti aj výživné vlasové vody.

Šampón s výťažkami liečivého lopúcha vlasy posilňuje. Koreň lopúcha je bohatý hlavne na triesloviny a minerálne látky, ktoré korienky poriadne vyživia. Vlasy tak získajú silu, pevnosť, obmedzí sa ich padanie a podporí rast.

zdravšie vlasy s bylinkami

Luna bylinný šampón lopúchový.

Ak vás trápia lupiny alebo problematická pokožka hlavy, vyskúšajte šampón a vlasovú vodu s konopným olejom. Ten je známy svojimi protizápalovými vlastnosťami, obsahuje množstvo minerálov a omega kyselín, ktoré upokoja pokožku hlavy a vlasom navrátia silu a lesk.

zdravšie vlasy vďaka bylinkám

Luna bylinný šampón konopný a Vlasová voda s konopným extraktom.

 

Jednoduché použitie

Vlasové vody Luna nanesiete na pokožku hlavy po umytí vďaka jednoduchému aplikátoru. Vodu naneste na celú hlavu a následne si doprajte aspoň 3-minútovú masáž. Pokožka hlavy sa tak dobre prekrví a lepšie vstrebe to, čo potrebuje.

Produktovú líniu vlasovej kozmetiky LUNA nájdete v predajniach 101 Drogerie, Teta a Metro.

spln mesiaca a vplyv na ľudíPrečítajte si tiež
Sila Mesiaca. Naozaj vplýva na zdravie, spánok, či psychiku?

— PR článok —
Foto: Alpa.sk, Pixabay.com


Zdielať

About Author

Komentáre sú uzavreté.