Ako si vytvoriť luxusné prostredie bez kreditnej karty zo zlata

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Vytvorenie krásneho domova s nádychom luxusu ešte neznamená, že budete k tomu potrebovať drahého dizajnéra a plnú peňaženku. Občas sa stačí nad výberom vhodných doplnkov poriadne zamyslieť a výsledok sa dostaví aj bez zbytočne veľkých nákladov.
Poďme na to.

 

Vyberte si umenie

Luxus sa neskrýva – dáva o sebe vedieť fanfárami. A práve umenie je veľmi dobrým spôsobom, ako  požadovaný efekt luxusu docieliť. Pomôže vám v tom obraz, ktorý môžete umiestniť v predsieni, ktorú dekorujú aj krásne nášľapy na schody.

 

Obklopte sa zrkadlami

Zrkadlá môžu byť v ťažkých, starodávnych rámoch, akoby žili bohatým životom, alebo môžu byť jednoducho vzormi zaujímavého tvaru. Dôležité je, aby boli nezávislé a hodnotné samy o sebe. Odraz a ich lesk sa o navodenie luxusnej atmosféry postará veľmi jednoducho a za pomerne prijateľnú cenu.
Podobný efekt majú aj lesklé povrchové úpravy, mosadzné materiály alebo odtiene drahých kovov.

tipy na darčekyPrečítajte si tiež
11 tipov na darčeky pre každého, na kom vám záleží.

 

Nezabúdajte na poriadok

Nie je to však iba o údržbe a čistote jednotlivých častí domu, ale aj o množstve doplnkov, ktorými sa najčastejšie obklopujete. Čím bude toho viac, tým väčší chaos a neporiadok budete mať nielen v priestore, ale aj hlave. Dajte preto šancu vyniknúť jednotlivým detailom dekoračných doplnkov na bielych parapetoch alebo podlahe a efekt sa dostaví.

Neutrálne farby, čierna, fialová a vhodne zvolené a úsporné LED osvetlenie by vám mohlo pomôcť tiež. Tak to vyskúšajte.

— PR článok —
Foto:  Pexels.com


Zdielať

About Author

Komentáre sú uzavreté.