SÚŤAŽ o darčekové balenie parfémov Possess v hodnote 76€

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Blíži sa Valentín, tak čo keby ste obdarovali svoju polovičku nádherným parfémom? Švédska prírodná kozmetika Oriflame prináša vôňu Possess The Secret. Dámska aj pánska verzia je inšpirovaná tými najvýznamnejšími severskými božstvami.
Máme pre vás darčekové balenie parfémov Possess v hodnote 76€, v ktorom nájdete mužský aj ženský parfém, takže jeden dáte svojej láske, druhý si necháte 🙂 Stačí nižšie odpovedať na našu jednoduchú otázku a ste v hre. Súťaž ukončená (nižšie výherkyňa).

Mimochodom, parfém pre dámu Possess The Secret je opradený mocou legendárnej severskej bohyne Idunn, bohyne nesmrteľnosti. Tá v rukách drží zlaté jablko, ktoré je symbolom osudu. Vôňu vytvoril Fabrice Pellegrin, ktorého vyhlásili za parfuméra roka 2017. Je cítiť po čiernej ríbezli, zlatom jablku a santalovom dreve. Demonštruje ženskú silu, sebadôveru, ženskosť a eleganciu.

Parfém pre muža Possess The Secret Man odráža neskrotnú energiu najsilnejšieho severského boha Thora. Skrýva v sebe okrem sviežich ľadových tónov šalviu a dubové drevo.
Autorkou pánskej vône je parfumérka Elise Benatová, ktorá pochádza z námorníckej rodiny, a tak bola celý život obklopená výraznými vôňami Stredozemia.
Pozrite si viac v našom Oriflame poradcovi.

Výherkyňa

Voňavé darčekové balenie parfémov Possess pre muža i ženu v hodnote 76€ posielame Tatiane Dyačovskej do Prešova.
Blahoželáme a ďakujeme všetkým, ktorí sa zapojili.


Vyhrajte darčekové balenie parfémov Possess v hodnote 76 eur!

Ďakujeme, že ste s nami!
Výhercom pošleme výhru na zadanú adresu. Účasťou súhlasíte so zasielaním informačných mailov o najzaujímavejších článkoch portálu www.LepsiDen.sk v súlade so zákonom č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov.

balenie parfémov Possess pre dámu

balenie parfémov Possess pre pánov

Foto: Oriflame.sk

 


Zdielať

About Author

Komentáre sú uzavreté.