Novoročná výzva: Urobte prvý krok za zdravším a krajším telom!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Jedno z najčastejších predsavzatí na prelome rokov? Dobre viete, čo to je. Schudnúť, zhodiť pár kíl, vypracovať si telo, mať menší zadok a chudšie stehná, vytvarovať si bruško ap. Takáto osobná novoročná výzva dá však zabrať, ak nie ste na ňu pripravené a my vám nižšie poradíme, ako ju zvládnuť: s presným postupom, radami, cvičebnými videami. Hneď od zajtra, lebo čím dlhšie to budete odkladať, tým menšia je šanca, že sa do toho vôbec pustíte.
Áno, najdôležitejšie je teda začať… „Nikdy nepoužívajte frázu ´musím ísť cvičiť´. Čím viac budete do svojho života vnášať pocity, že niečo musíte robiť, že niečo vás vrcholne nebaví, ale aj tak sa premáhate, tým horšie všetko pôjde,“ radí osobný tréner Tomáš Gibej.
A potom vytrvať, nevzdať sa, nenechať sa odradiť, ako dodáva Zuzka, ktorá čoraz častejšie kupovala oblečenie L – XL a necítila sa už komfortne. Rozhodla sa zhodiť a keď dosiahla veľkosť S, začala si ešte formovať telo. „Prvý tréning bol veľmi náročný, pretože som nemala žiadnu kondičku. Ale endorfíny po cvičení boli veľmi silné a nehodlala som s tým prestať. Pomaly som sa do toho dostávala a znášala som čím ďalej, tým viac.“

Ak ale nie ste typ, ktorý by chodil do preplneného fitka, máme pre vás skvelú možnosť: novoročná výzva, ako zhodiť nadbytočné kilá, vyformovať si postavu a napumpovať sa energiou. A to všetko s odborníkmi, ktorí sa vyznajú a vedia, ako efektívne postupovať.
Môžete cvičiť v pohodlí domova a denne vám to zaberie maximálne 30 minút. Potrvá to 50 dní, počas ktorých vám budú radiť, povzbudzovať vás a dodávať energiu. Budete sa riadiť cvičebnými videami, ktoré pre vás zostavili top slovenské a české fitness trénerky, ako Oľga Bartalská, Jana Budayová, Nikol Chovancová, Andrea Peniaková, Lea Grančič, či Janka Jánošíková. V oblasti zdravej výživy bude vašim poradcom sympaťák Martin Šmahel.

 

Novoročná výzva: zdravšie a krajšie telo!

novoročná výzva krásne teloTento perfektný program pre vás vytvoril Fitshaker.sk – virtuálne fitko na internete, ktoré umožňuje cvičiť v pohodlí svojho domova prostredníctvom videí. Pod značkou Fitshaker už vyšli viaceré megaúspešné knihy Z fitka do kuchyne a užitočný Fitness diár.
Novoročná výzva krásne telo sa začína 8.januára 2018. Je pre všetky ženy, ktoré sa chcú dostať do formy; ktoré nie sú spokojné samy so sebou; ktoré chcú zmeniť stravovacie návyky k lepšiemu a neboja sa pravidelného cvičenia.
Prostredníctvom videí môžete cvičiť, naučíte sa zdravšie stravovať, všeličo sa priučíte a získate motiváciu od expertov. A ešte jeden bonus, ktorý poteší 🙂 vyhrať môžete aj rôzne atraktívne ceny.

Novoročná výzva naozaj funguje!

Novoročná výzva je pre všetky ženy, ktoré chcú mať viac energie a menej tuku. Chcú vyformovať postavu a spevniť ochabnuté svalstvo. Chcú schudnúť nielen na mesiac, ale natrvalo.
Zapojte sa do 50-dňovej novoročnej výzvy – krásne telo. Tá minuloročná bola naozaj veľmi úspešná – vyše 500 účastníčok v dotazníku uviedlo, že počas poslednej výzvy schudli dokopy NEUVERITEĽNÝCH 1614 kg!

 novoročná výzva premeny„Vo výzve sa mi podarilo schudnúť a úplne otočiť životný štýl o 180 stupňov. Naučila som sa variť nové jedlá a piecť zdravé koláčiky z vašej knihy Z fitka do kuchyne špeciál, ktorá je super! Pravidelne s vami cvičím a ste jednoducho super. Veľká, veľká vďaka!“ odkazuje Silvia Martonová, ktorá zhodila 11 kíl.
Barbora Herdová zhodila 15 kíl. „Najviac sa mi páčili cvičenia. Hlavne to, že sú to naše krásne slovenské baby, že krásne vysvetlia každý cvik, upozorňujú na správne držanie tela a dýchanie. Počas cvičení neustále povzbudzujú a rátajú opakovania. Keď počujem „ešte štyri, to dáš“, tak sa naozaj prekonám a dám to!“
„Za jeden zo svojich najväčších úspechov považujem, že som zotrvala. Nie je to pre mňa prvýkrát, čo som sa snažila niečo so sebou urobiť, ale práve teraz sa mi naozaj podarilo výzvu dokončiť a čo je ešte dôležitejšie, pokračujem ďalej, pretože toto je len začiatok 🙂 “
pridáva sa Jarka Grivalská, ktorá schudla hneď na začiatku päť kíl.

 

 

Ako funguje Novoročná výzva?

novoročná výzva videoCez cvičebné videá s top fitness inštruktorkami budete mať pravidelný pohyb. Na každý deň dostanete video na cvičenie na doma. Takmer všetky sú do 30 minút! Týždenný plán cvičenia bude zostavený presne podľa toho, aby ste spaľovali tuky a posilnili svaly, ale aj regenerovali. Zrýchli sa vám metabolizmus a kilečká pôjdu dole a sebavedomie hore.

novoročná výzva stravaZdravšie stravovanie. Nedostanete presný jedálniček na každý týždeň, lebo povedzme si otvorene – málokto takéto presné rozpisy dodržiava. Namiesto toho vás odborníci naučia správne sa stravovať, a to na celý život. Získate aj množstvo chutných a zdravých receptov, presnejšie vyše 350 zdravých tipov ako odmenu po odcvičení videa 🙂

novoročná výzva tipyUžitočné rady a tipy. Kolektív Fitshakeru  vám bude posielať rady a články priamo na e-mail. Každú nedeľu vás čakajú videá o stravovaní s profi výživovým poradcom, trénerom a známou osobnosťou Martinom Šmahelom. Strava je totiž základom každej peknej postavy.

novoročná výzva motiváciaZískate motiváciu a disciplínu. Toto býva najčastejšie kameň úrazu – začnete, no vzdáte sa. Nevydržíte. Spohodlniete. Fitness tréneri bás budú podporovať, radiť vám a dodávať energiu takmer dva mesiace. Ak chcete, môžete si k tomu kúpiť Fitness diár 2018, ktorý je vynikajúcim sprievodcom a motivátorom na celý rok.

ako schudnúť aj v zimePrečítajte si tiež
Tipy, ako zaručene schudnúť aj v zime.

Ako sa zapojiť do Novoročnej výzvy?

Stačí si kliknúť na Novoročnú výzvu od Fitshakera a vybrať si jeden z dvoch programov. Nájdete tam všetky informácie, úžasné premeny z vlaňajšej výzvy a rozpis cien, o ktoré hráte. Pridajte sa čo najskôr, registrácia je možná len do nedele 7.1.2018! Vlani sa do takejto výzvy zapojilo úžasných 5500 žien!


Zdielať

About Author

Komentáre sú uzavreté.