Je najvyšší čas riešiť letné tábory. Vyskúšajte tie s CK Vida

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Zábavné, dobrodružné a nezabudnuteľné. Určite chcete pre svoje deti práve také letné tábory – kde nechýbajú atrakcie, výlety, adrenalín a priatelia. Cestovná kancelária Vida vznikla na pevných základoch spoločnosti Rekreačné strediská Slovakia, ktorá je na trhu už 25 rokov a má odrekreovaných viac ako 120 000 detí. Pre vaše deti to najlepšie – letné tábory, školy v prírode a rodinné pobyty.

 

Letné tábory 2021

Ponuka táborov je široká, vyberiete pre chlapcov aj dievčatá. Do konca marca so špeciálnou zľavou a garanciou vrátenia peňazí, ak by situácia predsa len nedovolila cez leto uskutočniť letný tábor. Tu je niekoľko tipov:

Horský hotel Bartoška – Turiec

VidaArmy je tábor s vojenskou tematikou. Obsahom tábora je airsoft, pre väčších aj paintball, akčné výlety, program s prvkami vojenskej tematiky.
VidaAction je tábor, na ktorom vaše deti zažijú nabitý program. Tešiť sa môžu na adrenalínový splav, lanové centrum, laser game, ohňovú show, či VidaSpartan race.

 

Rekreačné stredisko Prašník

Letný tábor Vida Loca je určený pre teenagerov.
Dva bazény, plážový volejbal, veľký areál, letné kino, profi DJ, paintball, vodný futbal, game zóna a to sme ešte len na začiatku. Jednoducho raj pre vašich teenagerov.

letné tábory od CK Vida

 

Rekreačné zariadenie Tesáre

Tábory VidaDance, VidaSport a Viva La Vida sú tým správnym miestom, kde nájdete všetko po čom vaše ratolesti túžia. Rozsiahly areál, kino, veľký bazén, profi tanečníci, tréneri a nabitý program, stvorený pre každého.

 

Rekreačné zariadenie Bojnice nad Zámkom

Tábory VidaFahion, VidaTikTok, Vida Teatro pre nadšencov modelingu, Tiktoku a divadla. Svetlá reflektorov spolu s červeným kobercom a oponou sú pripravené.

Súčasťou každého tábora je animačný tím, kvalifikovaný zdravotník a medialista, ktorý bude zachytávať všetko na fotografiách a videách.
Na letný tábor si môžete uplatniť aj rekreačný poukaz od vášho zamestnávateľa. O tento príspevok môžete požiadať aj pokiaľ ste na materskej dovolenke.

V prípade, že sa letné tábory nebudú môcť organizovať, zmluvne garantujú vrátenie všetkých platieb za letný tábor, vrátane záloh.
Pri organizovaní každého letného tábora dodržiava CK Vida všetky hygienické zásady a riadia sa aktuálnymi opatreniami Úradu verejného zdravotníctva.

ck vidaVeríme, že Vás ponuka zaujala, a že sa spolu vidíme na letných táboroch ?
Viac info nájdete na www.ckvida.sk.

letné tábory CK VIDA

— PR článok —
Foto: CK Vida


Zdielať

About Author

Komentáre sú uzavreté.