Chýbajú vám na vysnívanú dovolenku čas aj peniaze? Relaxovať môžete na záhrade

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Napriek tomu, že sa situácia s pandémiou zrejme dočasne zlepšila a cestovanie po svete je opäť slobodnejšie, kríza a boje prebiehajúce na východe dali mnohým z nás ďalšiu stopku. Ceny energií a potravín nám nedovolia na dovolenku odložiť ani cent. Našťastie nie je niekoľko kilometrov vzdialená exotika jediným riešením, ako sa dobre odreagovať a od náročnej práce si oddýchnuť.
Využiť na kompletný odpočinok vášho organizmu predsa môžete záhradu, na ktorej sa nachádza moderná pergola.

 

Využite tieň a štýl bioklimatickej pergoly

Ide o štýlové lacné pergoly, ktoré sú vonkajšími konštrukciami vybavenými krytom z nastaviteľných lamiel. Lamely sú nastaviteľné manuálne alebo diaľkovým ovládaním, závisí od toho, do ktorého modelu investujete.

Bioklimatické pergoly zaručujú maximálny komfort z hľadiska teploty, svetla a vetrania. Pri otvorených alebo pootvorených lamelách sa meria priechod slnečného svetla a vetranie. S uzavretými lamelami je vytvorená celková ochrana pred slnkom alebo nepriaznivým počasím.

Bioklimatické systémy sú navrhnuté tak, aby umožnili prúdenie dažďa do zberného kanála vody. Aj vďaka tomu si užijete stálu pohodu, ideálnu mikroklímu aj pri zmene poveternostných podmienok a  príjemný relax na vašej záhrade, totožný s tým, na ktorý ste boli zvyknutí v obľúbenom dovolenkovom rezorte.

liečivá a jedlá záhradaPrečítajte si tiež
Trendy v záhradách na tento rok? Návrat k remeslu, aj jedlá záhrada.

 

Záhrada sa stáva krásnou

Bioklimatické pergoly sú aj výsledkom vysokého dizajnu. Jednoduché a čisté línie z nej robia nadčasový kus nábytku, ktorý možno úplne integrovať do akéhokoľvek architektonického kontextu.

Môžu byť inštalované na terasy a záhrady. Samozrejme, treba si pred inštaláciou pozemok záhrady alebo terasy pripraviť, použiť na odstránenie nevhodných konárov výkonné aku píly a dať si pozor, kde je septik, aby vás pri odpočinku nedráždil nepríjemný zápach splaškových vôd.

Pergoly, vďaka tomu, že sú z odolného kovu, si vyžadujú minimálnu údržbu. Aj pri nevyhovujúcom počasí zostávajú pevné, odolné a spoľahlivé – vždy pripravené vytvoriť vám na čerstvom vzduchu príjemný relax.

Tak to s nimi vyskúšajte a leto si plnými dúškami v bezpečí a pohodlí svoje záhrady užívajte.

— PR článok —
Foto: Karlos Montealban/Shutterstock.com


Zdielať

About Author

Komentáre sú uzavreté.