Polievky z prírodných ingrediencií. NATUR od tradičnej Podravky

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Ak patríte medzi milovníkov polievok, určite si v nadchádzajúcom jesennom období prídete vďaka Podravke na svoje. Obľúbená značka prináša na pulty predajní novinku: obilninové a strukovinové polievky NATUR, ktoré vás zahrejú, zasýtia a okrem toho spravíte aj niečo pre svoje zdravie!
Polievky NATUR totiž obsahujú len prírodné ingrediencie: zmes výživných obilnín, strukovín, kvalitnej zeleniny, chutných korenín a bez pridanej soli. Môžete si ich vychutnať v troch variantoch: s pohánkou a zeleninou, červenou šošovicou alebo bulgurom.
Nové polievky Podravka NATUR urobia dobre nielen telu, ale aj duši!

 

Tri dôvody, prečo jesť polievky

Pre našich predkov bola polievka základ a v jedálnom lístku nesmela chýbať. Avšak v dnešnej rýchlej dobe sa na polievky zabúda, a to je veľká škoda! Rozhodne by mali zostať neoddeliteľnou súčasťou nášho jedálničku, najmä pre tieto tri dôvody:

  • Sú zdrojom živín a tekutín: polievky obsahujú množstvo vitamínov, minerálov, vlákniny a ďalších výživných látok. Pomáhajú nám tiež dodržiavať pitný režim, do ktorého ich môžeme s pokojným svedomím zahrnúť. Navyše, polievka pred hlavným jedlom naštartuje tráviaci systém.
  • Nikdy nie sú rovnaké a zasýtia: vďaka rozmanitosti zeleniny, strukovín a korenín nie je polievka nikdy rovnaká. Polievky nás na jeseň aj skvele zahrejú a tie s obilninami a strukovinami (napríklad NATUR polievky) aj výdatne zasýtia.
  • Sú nízkorozpočtové a rýchle: rozpočet na dobré a kvalitné polievky nemusí byť vôbec vysoký, navyše ich zaraďujeme medzi jedlá s jednoduchou prípravou. Môžu dokonca nahradiť obed alebo večeru. Je to rýchla voľba nielen pre zaneprázdnené mamy, ale aj napríklad študentov či ľudí, ktorí nemajú času nazvyš.

  

Podravka NATUR polievka s pohánkou a zeleninouPodravka NATUR polievka s pohánkou a zeleninou

Pohánka je superpotravina a v novej NATUR polievke od Podravky je skombinovaná iba s tými najlepšími ingredienciami! Pohánka a starostlivo vyberaná zelenina je len časť surovín, ktoré dodajú potrebnú výživu v zradnom jesennom počasí. Okrem toho polievka obsahuje aj ovsené vločky a zemiaky. Spolu s koreninami vytvárajú unikátnu a dokonalú chuť, ktorú si určite zamilujete. NATUR polievka je navyše hotová za 15 minút! Ochutnáte?
Podravka NATUR polievka s pohánkou a zeleninou:   0,99 €/110 g

  

Podravka NATUR polievka s červenou šošovicou Podravka NATUR polievka s červenou šošovicou

Doprajte si jesenné žiarivé farby aj na tanieri s polievkou Podravka NATUR s červenou šošovicou. Táto výživná strukovina je ľahko stráviteľná, nenafukuje a dodáva nášmu organizmu len to najlepšie. Posilnite sa do sychravého jesenného počasia výdatnou polievkou Podravka NATUR, pripravenou podľa receptu matky prírody. Spôsob prípravy je tiež jednoduchý: polievku nasypeme do vriacej vody, dochutíme a o 15 minút podávame. NATUR polievka s červenou šošovicou zo 100% prírodných ingrediencií a bez pridanej soli si určite získa nielen vás, ale aj celú vašu rodinu.
Podravka NATUR polievka s červenou šošovicou: 0,99 €/120 g

 

Podravka NATUR polievka s bulguromPodravka NATUR polievka s bulgurom

Bulgur nie je pre našu kuchyňu typickou obilninou, inšpiráciu hľadajte v tureckej kuchyni. Avšak svojej obľube sa teší stále viac. Napriek krehkosti sú zrnká plné vitamínov a minerálov, zasýtia, ale nie sú ťažké. V NATUR polievke od Podravky nájdete iba prírodné ingrediencie: bulgur sa lahodne snúbi s červenou šošovicou, ryžou, sušenou zeleninou a starostlivo vybranými koreninami. Polievku si ľahko dochutíte podľa seba, pretože neobsahuje pridanú soľ. Zasýti, zahreje a vyzbrojí vašu imunitu do chladného jesenného počasia.
Podravka NATUR polievka s bulgurom: 0,99 €/120 g

hokaido polievka recept - liečivé polievkyPrečítajte si tiež
Liečivé polievky. Čím ich vylepšiť, aby boli ešte zdravšie?

O Podravke
Spoločnosť PODRAVKA INTERNATIONAL, s.r.o. pôsobí na slovenskom trhu od roku 1993, avšak prvé produkty tejto chorvátskej značky poznali Slováci už v osemdesiatych rokoch.
Okrem presláveného tradičného ochucovadla Podravka patrí do portfólia spoločnosti viac ako 100 sortimentových položiek predávaných pod štyrmi značkami, medzi nimi napríklad semolinové cestoviny Podravka, rybacie konzervy EVA, zeleninová príloha Ajvar, kvalitná ryža a strukoviny Lagris a mnohé iné.
Je lídrom na trhu ochucovadiel, v ktorom dosahuje hodnotový trhový podiel vo výške až 50%.
Spoločnosť je držiteľom štyroch ocenení Pečať bonity (2013-2016) a siedmych ocenení Slovak Superbrands (2006, 2013-2017, 2019). Sídli vo Zvolene a zamestnáva 31 pracovníkov.
polievky z prírodných surovín od Podravky

Polievky z prírodných surovín od Podravky.

 — PR článok —
Foto: Podravka


Zdielať

About Author

Komentáre sú uzavreté.