Splňte si túžbu – mať sexy postavu! Poďte s nami do výzvy!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Leto sa blíži. Vlani o tomto čase sme už boli v plavkách a vonku vládli horúčavy. Teraz sa nám mierne ochladilo, ale príde to 🙂 A chcete byť predsa pripravené, však? 🙂 Vyzerať ešte lepšie ako teraz, so sexi postavou, super zadočkom, aby sa za vami obracali všetci chlapi… No dobre, takú pozornosť možno až nechcete vzbudzovať, ale určite sa chcete dobre cítiť v plavkách. Tak si splňte túto túžbu a majte aj vy sexy postavu.
Naši priatelia z Fitshaker už majú s tým veľa skúseností a mnohé ženy si vďaka nim výrazne vylepšili postavu. Teraz nás opäť vyzývajú, tak sa pridajte a urobte si radosť.

 

Výzva do plaviek

Kolektív Fitshaker štartuje 6. mája ďalšiu Výzvu do plaviek – pre všetky ženy, ktoré si chcú pred letom splniť svoju túžbu – mať peknú vyformovanú postavu do plaviek. Ak už dlho snívate o sexy postave, chcete mať krajšie a zdravšie telo, tak teraz je ten najvyšší čas – pokúsiť sa urobiť pre to maximum. Leto je totiž za dverami.
My už začíname deviatu výzvu! A čo vy?
Poďte si k nám po sexy postavu do plaviek za 60 dní!
Zapojte sa do letnej výzvy a hrajte o skvelé ceny!
A nielen to.
Prostredníctvom videí vás naučíme pravidelnému cvičeniu, zdravšiemu stravovaniu. Budeme vás denne motivovať, aby ste na sebe neustále pracovali. Dáme vám rôzne rady a tipy ohľadom zdravšieho stravovania. Naučíme vás čo kedy jesť, v akom množstve a ako často, ale aj ako sa stravovať pred tréningom a po ňom. Zdravé a chutné recepty jedál budete od nás dostávať každý týždeň. V oblasti zdravej výživy sa bude k vám prihovárať cez stravovacie videá známa česká expertka v oblasti zdravého životného štýlu, zdravej výživy a prístupu k zdravotnej starostlivosti – PharmDr. Margit Slimáková. Cvičebné videá zostavili významní slovenskí i českí fitness tréneri: Zuzka Light, Jany Landl, Janka Budayová, Oľga Bartalská, Andrjeka Peniaková či Diana Hô Chí.

 

Ak chcete byť včas pripravené na obdobie, kedy nosíme na sebe toho čo najmenej, tak už zabudnite konečne na všetky výhovorky, prijmite Výzvu do plaviek a prihláste sa na:  www.sexypostava.sk.

Pre koho je výzva určená?

Pre všetky ženy bez rozdielu veku, ktoré:

 • nie sú spokojné samy so sebou
 • nie sú spokojné s tým, ako vyzerajú
 • sa necítia dobre v plavkách
 • skrývajú svoje telo pod vrstvami oblečenia
 • chcú vyzerať lepšie
 • chcú byť toto leto na seba hrdé
 • neboja sa pravidelného cvičenia
 • chcú zmeniť svoje stravovacie
 • chcú mať viac energie a menej tuku
 • chcú vyformovať postavu a spevniť ochabnuté svalstvo
 • chcú mať pevné svaly a zvodné krivky
 • chcú schudnúť nielen na mesiac, ale navždy!

sexy postavu s výživárkou Margit Slimákovou

 

30 minút denne

Stačí sa zapojiť do 60-dňovej Výzvy do plaviek a vydať sa po ceste za svojou vysnívanou figúrou do plaviek. Denne vám cvičenia zaberú max. 30 minút. Výhodou je, že všetky videá sú online, cvičíte v pohodlí domova. Netlačíte sa v preplnenom fitku, môžete cvičiť kdekoľvek – v obývačke, na lúke. Stačí vám notebook, laptop či mobil a pripojenie na internet. Môžete cvičiť nenalíčené a cvičenie môžete kedykoľvek prerušiť.

Posledná výzva s Fitshakerom => Novoročná výzva 2019 bola úspešná!
1125 účastníčok nám v dotazníku uviedlo, že počas poslednej výzvy schudli dokopy NEUVERITEĽNÝCH 3775,44 kg!

Mariannka schudla do plaviekMariannka (-6 kg) – účastníčka Novoročnej výzvy 2019

“Keď si predstavím, akú depku som mala na začiatku decembra a ako som sa s Fitshakerom vypracovala na šťastného človeka, mám úsmev okolo celej hlavy. Mojím najväčším úspechom je mega veľa pozitívnej energie a žiadne bolesti chrbta! No podarilo sa mi zhodiť vo výzve 6 kg a celkovo od začiatku decembra -10 kg! V páse – 16 cm, boky – 6 cm, a stehná -4 cm. Podarilo sa mi znížiť veľkosť oblečenia z M na S! A dokonca som si kúpila pár tričiek XS!! Jupííí! Určite sa cítim viac sexy a aj keď už veľmi s váhou nechcem ísť dole, určite chcem ďalej spevňovať moje fajne „tukynky“. :-)”

Do poslednej Novoročnej výzvy – krásne telo v roku 2019  sa zapojilo viac ako 10 000 žien!

S čím vám Výzva do plaviek pomôže?

Pravidelným pohybom prostredníctvom cvičebných videí s top fitness inštruktorkami
Na každý deň dostanete video na cvičenie na doma. Takmer všetky sú do 30 minút! Týždenný plán cvičenia bude zostavený presne podľa toho, aby ste spaľovali tuky a posilnili svaly, ale aj regenerovali. Zrýchli sa vám metabolizmus a kilá pôjdu dole a sebavedomie hore.

So zdravším stravovaním
Nebudeme vám dávať presný jedálniček na každý týždeň, pretože… my vám dáme niečo oveľa lepšie! Postupne vás naučíme správne sa stravovať na celý život. Taktiež vás budeme zásobovať širokou škálou chutných a zdravých receptov.

So vzdelávaním
Budeme vám posielať účinné rady a články priamo na mail. Taktiež každú nedeľu vás čakajú videá o stravovaní so známou českou expertkou v oblasti zdravého životného štýlu, zdravej výživy a prístupu k zdravotnej starostlivosti – PharmDr. Margit Slimáková. Strava je totiž základom každej peknej postavy, ktorú môžete mať aj vy.

Margit SlimákováPrečítajte si tiež
Najväčšie výživové omyly podľa Margit Slimákovej.

S motiváciou a disciplínou
Budeme vás podporovať, radiť vám, dodávať energiu. A to 60 dní! A nielen my, ale aj všetky ostatné ženy z výzvy, prostredníctvom skupiny na Facebooku – 60-dňová Výzva do plaviek 2019: Začíname 6.mája!! Taktiež si môžete za zvýhodnenú cenu zakúpiť náš Fitness diár® 2019 SK alebo v češtine Fitness diář 2019 CZ (výborný sprievodca a motivátor na celý rok), ku ktorému automaticky získate aj BONUS – fitness omaľovánky.

Ako sa zapojiť do letnej výzvy a mať vysnívanú postavu do plaviek za 60 dní?
Navštívte stránku www.sexypostava.sk a pridajte sa čo najskôr.
Registrácia je možná len do 6.5.2019!

chcete mať sexy postavu?

 


Zdielať

About Author

Komentáre sú uzavreté.