Schudni do plaviek. S rozumom, podľa plánu a navždy!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Aj vy chcete v lete zažiariť so sexi telom v nových plavkách!
Tak sa pridajte k super výzve Schudni do plaviek za 60 dní, s ktorou to dokážate.
Kolektív našich priateľov z Fitshaker spúšťa 2. mája Výzvu do plaviek pre všetky ženy, ktoré chcú mať v lete peknú vyformovanú postavu a neboja sa zamakať. Ak už dlho snívate o sexy postave do plaviek, robíte možné i nemožné, aby ste pred letom vyzerali dobre, tak teraz je ten najvyšší čas – pokúsiť sa urobiť pre to maximum.

Prostredníctvom videí vám pomôžu s cvičením, so stravovaním, vzdelávaním a motivujú vás, aby ste na sebe neustále pracovali. Dajú vám rôzne rady a tipy ohľadom zdravšieho stravovania. Naučia vás čo kedy jesť, v akom množstve a ako často. Ale aj to, ako sa stravovať pred tréningom a po ňom.
Zdravé a chutné recepty jedál budete od nás dostávať každý týždeň. V oblasti zdravej výživy sa bude k vám prihovárať cez stravovacie videá – Mirka Luberdová – výživová poradkyňa a odborníčka na zdravú životosprávu. Cvičebné videá zostavili významné slovenské i české fitness trénerky: Janka Budayová, Oľga Bartalská, Maggie Kažimírová, Vanda Dita Gallo či Lea Grančič.

Ak chcete byť včas pripravené na obdobie, kedy nosíme na sebe toho čo najmenej, tak už zabudnite konečne na všetky výhovorky, prijmite Výzvu do plaviek a prihláste sa na www.sexypostava.sk.

schudni do plaviek

Pre všetky ženy, ktoré:

 • nie sú spokojné samy so sebou,
 • nie sú spokojné, ako vyzerajú,
 • sa necítia dobre v krátkych nohaviciach, sukni či v plavkách,
 • chcú byť v plavkách na seba hrdé,
 • neboja sa pravidelného cvičenia,
 • chcú zmeniť svoje stravovacie návyky k lepšiemu,
 • chcú mať viac energie a menej tuku,
 • chcú vyformovať postavu a spevniť ochabnuté svalstvo,
 • chcú mať pevné svaly a zvodné krivky,
 • chcú schudnúť nielen na mesiac, ale natrvalo.

schudni do plaviek Mirka Luberdová

Stačí sa zapojiť do 60-dňovej Výzvy do plaviek a vydať sa po ceste za svojou vysnívanou figúrou do plaviek. Denne vám cvičenia zaberú max. 30 minút. Výhodou je, že cvičíte v pohodlí domova. Netlačíte sa v preplnenom fitku, môžete cvičiť kdekoľvek – v obývačke, na lúke. Stačí vám notebook, laptop či mobil a pripojenie na internet. Môžete cvičiť nenalíčené a cvičenie môžete kedykoľvek prerušiť.

trendové tipy na plavkyPrečítajte si tiež
9 trendy tipov na plavky 2018.

 

Ako dopadla prechádzajúca výzva?
Posledná výzva s Fitshakerom =>Novoročná výzva – krásne telo bola úspešná!
Zapojilo sa úžasných 7000 žien.
901 účastníčok v dotazníku uviedlo, že počas poslednej výzvy schudli dokopy NEUVERITEĽNÝCH 2826 kg!

Evka z Veľkého Zálužia schudla 5,6 kg

schudni do plaviek receptyA stala sa absolútnou víťazkou Novoročnej výzvy – krásne telo.
„Do novoročnej výzvy som sa zapojila s veľkou radosťou, že si najbližších 50 dní ukradnem polhodinku pre seba. Naozaj to fungovalo na všetkých, dokonca aj na moje 3 malé deti (4 roky, 2 roky a 4 mesiace), ktoré veľmi rýchlo pochopili, že tento čas je môj a buď sa pridali a zacvičili si so mnou alebo sa pri mne hrali. Keďže som začínala cvičiť po šestonedelí dávala som si pozor a snažila som sa nepresiľovať a naozaj tieto cvičenia boli objemovo aj časovo veľmi vyhovujúce a okrem toho, že sa mi podarilo párkrát si ísť zabehať skôr kvôli vyvetraniu hlavy som na iné cvičenie nemala čas. Stravu som radikálne neupravovala, nakoľko varím každý deň kvôli manželovi, ktorý má histamínovú intoleranciu a deťom (najmenšia je plne dojčená) tak strava musí byť hlavne chutná a pestrá.
Mne najviac pomohlo video o stravovaní  s Jankou Budayovou kde som si uvedomila, že zeleninové polievky na večeru to je moja cesta, teda naša, lebo u nás ich milujú všetci. A samozrejme občas som vyskúšala nejaký nový recept z vašej knižky prípadne, keď sa niečo zaujímavé objavilo na Facebooku. Pre mňa je Fitshaker jeden skvelý projekt, kde každý nájde niečo, čo ho baví a okrem oddychu určite časom príde aj dobrý pocit z toho, že sa cítite skvele vo vlastnom tele a to je podľa mňa najdôležitejšie…Ešte raz ďakujem a dúfam, že k rovnakým pocitom dospela každá žena, ktorá sa zapojila do výzvy.“

Ďalšie skvelé premeny žien, ktoré sa zapojili do výzvy,
si môžete pozrieť TU.

schudni do plaviek

 

Schudni do plaviek – s čím vám pomôžu?

 • Pravidelným pohybom prostredníctvom cvičebných videí s top fitness inštruktorkami – Na každý deň dostanete video na cvičenie na doma. Takmer všetky sú do 30 minút! Týždenný plán cvičenia bude zostavený presne podľa toho, aby ste spaľovali tuky a posilnili svaly, ale aj regenerovali. Zrýchli sa vám metabolizmus a kilá pôjdu dole a sebavedomie hore.
 • So zdravším stravovaním – Nebudú vám dávať presný jedálniček na každý týždeň, pretože… ony vám dajú niečo oveľa lepšie! Postupne vás naučia správne sa stravovať na celý život. Taktiež vás budú zásobovať širokou škálou chutných a zdravých receptov.
 • So vzdelávaním – Budú vám posielať účinné rady a články priamo na e-mail. Taktiež každú nedeľu vás čakajú videá o stravovaní s profi výživovou poradkyňou, odborníčkou na zdravú životosprávu a známou osobnosťou Mirkou Luberdovou. Strava je totiž základom každej peknej postavy, ktorú môžete mať aj vy.
 • S motiváciou a disciplínou – Budú vás podporovať, radiť vám, dodávať energiu. A to 60 dní! A nielen ony, ale aj všetky ostatné ženy z výzvy, prostredníctvom  skupiny 60-dňová Výzva do plaviek 2018 na Facebooku.

  Začína sa 2.mája!
  Tiež si môžete za zvýhodnenú cenu zakúpiť Fitness diár® 2018 SK alebo v češtine Fitness diář 2018 CZ (výborný sprievodca a motivátor na celý rok), ku ktorému automaticky získate aj praktický Fitness ťahák na každý deň.

Ako sa teda zapojiť do letnej výzvy a mať vysnívanú postavu do plaviek za 60 dní?
Navštívte stránku www.sexypostava.sk  a pridajte sa čo najskôr. Registrovať sa môžete len do 1.mája 2018.

schudni do plaviekschudni do plaviek recepty


Zdielať

About Author

Komentáre sú uzavreté.